Nasze inwestycje
Novum Rumia
Aktualnie w sprzedaży budynek B5 - 20 mieszkań
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Wróć do listy wpisów

Prezentacja video inwestycji zrealizowanych przez HS Dom Deweloper

04 sie 2020

Wysoka jakość realizacji zawsze „broni się sama”. To hasło od zawsze było myślą przewodnią działalności firmy HS Dom Deweloper. Jakość rozumiemy jako ergonomię i ekologię zastosowanych rozwiązań. Jakość to odpowiednio dobrany surowiec i materiał wykorzystywany na każdym etapie budowy.

Przez 25 lat funkcjonowania na rynku, zrealizowaliśmy 15 inwestycji dostarczając klientom ponad 8000 m2 powierzchni mieszkalnych. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu nagranie video przedstawiające nasze inwestycje.

Rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku nieruchomości mieszkaniowych pozwala nam budować ambitne plany na przyszłość. Zgodnie z mottem firmy „Jakość broni się sama”, stawiamy na dalsze zwiększanie udziału w realizowanych projektach deweloperskich w dotychczasowych lokalizacjach, ale i ekspansji na sąsiednie miasta, jak Wejherowo, Gdynia, czy Gdańsk. Dołączenie do Polskiego Związku Firm Deweloperskich było dla nas dużym wyróżnieniem oraz motorem napędowym działalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją – Novum Rumia.

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 82
84-207 Rumia

Patrycja Zembrzuska Manager Sprzedaży

tel. +48 720 560 560
p.zembrzuska@novumrumia.pl

Napisz do nas