Nasze inwestycje
Novum Rumia
Aktualnie w sprzedaży budynek B5 - 20 mieszkań
Novum Rumia to kompleks nowoczesnych i kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z pięciu kondygnacji naziemnych. Cała inwestycja składa się z 22 nowoczesnych budynków i łącznie 440 mieszkań.
Wróć do listy wpisów

HS Dom Deweloper dołączył do Polskiego Związku Firm Deweloperskich

22 lip 2020

PZFD jest organizacją branżową dbającą o kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. Od 18 lat działa w trosce i imieniu inwestorów, którzy swoją pracą przyczyniają się do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych dla milionów mieszkańców Polski.

Zadowolenie Klientów nad którym czuwa związek czołowych firm deweloperskich w kraju.

HS Dom sp. z o.o. sp.k dołączył do najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej deweloperów, aby wspólnie z największymi firmami w kraju pracować nad pozytywnym postrzeganiem branży deweloperskiej oraz poszukiwaniem rozwiązań, które będę zwiększać satysfakcję Klientów. Dynamiczny rozwój naszej spółki oraz prace nad realizacją inwestycji Novum Rumia, wzmocniły naszą pozycję na ogólnopolskim rynku. Dzięki zdobytej wiedzy chcemy dzielić się z innymi firmami dobrymi praktykami tak w zakresie projektowania budynków, zarządzania budową jak i obsługą Klientów. Nieruchomości są szczególnym aktywem. Może to być miejsce w którym się mieszka ale również udana inwestycja, pozwalająca utrzymać wartość kapitału oraz zarabiać.

Wierzymy, że udana transakcja jest wtedy, gdy obie strony są w pełni usatysfakcjonowane z uzyskanych korzyści. Z tym przesłaniem pracujemy dla naszych Klientów oraz współpracujemy nad standardami działania z innymi firmami z branży deweloperskiej z całego kraju. Dołączenie do PZFD to oznaka zaufania rynku oraz najwyższej jakości i bezpieczeństwa Klientów.

PZFD, dzieląc się wiedzą teoretyczną oraz doświadczeniem praktycznym, buduje partnerskie relacje z podmiotami kreującymi sytuację branżową. Celem Związku jest zapewnienie korzystnych warunków do prowadzenia działalności deweloperskiej tak, aby rosnące potrzeby mieszkaniowe Polaków mogły być należycie zaspokajane. PZFD czuwa również nad bezpieczeństwem kupujących promując ideę Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań.

Informacje: http://pzfd.pl/

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży ul. Kosynierów 82
84-207 Rumia

Patrycja Zembrzuska Manager Sprzedaży

tel. +48 720 560 560
p.zembrzuska@novumrumia.pl

Napisz do nas